Αρχική σελίδα » Προπτυχιακές Σπουδές » Ορκωμοσίες – Ανακήρυξη πτυχιούχων » Αιτήσεις Περάτωσης Σπουδών & Ορκωμοσίας Περιόδου Σεπτεμβρίου 2018-19

Εθνικόν και Καποδιστριακόν
Πανεπιστήμιον Αθηνών
 - ΙΔΡΥΘΕΝ ΤΟ 1837 -

ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης
Τηλέφωνο:210 3688021

email: secr@primedu.uoa.gr

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Αιτήσεις Περάτωσης Σπουδών & Ορκωμοσίας περιόδου Σεπτεμβρίου 2019, θα γίνονται δεκτές στη Γραμματεία του Τμήματος, από Δευτέρα 14/10/19 έως & Τετάρτη 23/10/2019.

Ημέρες που δέχεται η Γραμματεία:

Δευτέρα -Τετάρτη -Παρασκευή: 10:30 πμ.-13:30 μμ.

(Υποχρεωτικό είναι να επιστραφεί η  ακαδημαϊκή ταυτότητα )

Αιτήσεις θα γίνονται δεκτές μόνο σε όσους εμφανίζονται στην αναλυτική βαθμολογία όλα τα μαθήματα που απαιτούνται για τη λήψη Πτυχίου.

Οι φοιτητές θα πρέπει να έχουν επιστρέψει όλα τα συγγράμματα τα οποία είχαν δανειστεί από την Βιβλιοθήκη του Τμήματος.

Οι φοιτητές που διαμένουν σε δωμάτια της Φοιτητικής Εστίας (ΦΕΠΑ) υποχρεούνται να υποβάλλουν στη Γραμματεία, βεβαίωση υπογεγραμμένη από τον Προϊστάμενο της (ΦΕΠΑ), ότι έχουν εκκενώσει το δωμάτιο που διέμεναν.

Ημερομηνία ανακήρυξης πτυχιούχων θα είναι η ημερομηνία κατάθεσης του τελευταίου ηλεκτρονικού βαθμολογίου της τρέχουσας εξεταστικής περιόδου.

Η αίτηση να εκτυπώνεται και να κατατίθεται συμπληρωμένη.

Από τη Γραμματεία